3 Büyüklerin Müze ve Stadyum Turu Nasıl Yapılır?

Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş müze ve stadyum turları nasıl yapılır.

Fenerbahçe

Fenerbahçe Müze ve Stadyum Turunu yapmak isteyenler aşağıdaki linkten online bilet satın alabilir veya Web site de yazan saatlerde Fenerbahçe stadın da olursanız gişelerden de bilet satın alabilirsiniz. Fenerbahçe müze ve stadyum turunu yaparken hiçbir kişi sayısı belirtilmeden o saatte tur yapılır.

Fenerbahçe Yedek Kulübesi

Tur da Fenerbahçe tarihini başarılarını göreceksiniz. Müze, 1907 Tribünü, Basın Toplantısı Odası, Soyunma Odaları, Yedek Kulübesi ve daha fazlası. İlla Fenerbahçeli olmanıza gerek yok bence tüm herkes bu tarz müze ve stadyum turu yapmalı. Aşağıdaki Linkten saatleri takip edip gişeden alabilir veya online satın alabilir.

Tur Fiyatları :

Tam : 45 TL
Öğrenci : 35 TL

Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turu

Galatasaray

Galatasaray Müze ve Stadyum turu için araştırma yaptığım zaman online satışa hiçbir şekilde ulaşamadım. Türk Telekom Stadyumuna gidip gişeden bilet satın aldım.

Galatasaray Yedek Kulübesi

Tur başladığında gelen misafirleri Müze kısmında serbest bırakıp rahatça inceleyebiliyorsunuz. Tur’da Galatasaray tarihini başarılarına göreceksiniz. Ali Sami Yen Belgeseli, Ev sahibi soyunma odası, Basın toplantısı, Yedek Kulübesi ve daha fazlasını görmüş olacaksınız.

Tur : Fiyatları:

Tam : 35 TL
Öğrenci : 20 TL

Galatasaray Stadyum ve Müze Turu

Beşiktaş

Beşiktaş Müze ve Şeref Turu benim ziyaret ettiğim ve etkilendiğim en iyi tur diyebilirim. Tabi her takımın olduğu gibi artılar eksiler vardır. Beşiktaş kulübü müze ziyaretini ayrı bir ücretle hizmete sunuyor ve serbest bir şekilde kimse rehberlik etmeden gezip 5 dakika da çıkabiliyorsunuz.

Beşiktaş Yedek Kulübesi

Beşikta Müze ve Şeref turu da aynı Fenerbahçe’de olduğu gibi hem online hem de gişeden satış yapmaktadır. Tur’da ne Fenerbahçe de ne de Galatasaray da görebileceğiniz ayrıntıları Beşiktaş Turunda göreceksiniz. Loca, Yedek Kulübesi, Takım Otobüsünün giriş yaptığı alan, Basın toplantısı ve daha fazlası.

Müze Tur Fiyatı:

Tam : 25 TL
Öğrenci : 15 TL

Şeref Turu Fiyatı:

Tam : 50 TL
Öğrenci : 30 TL

Beşiktaş Şeref Turu

0
Fikrini paylaşabilir, Yorum Yapabilirsinx
()
x