Süper Lig 2019-2020 Sezonu Nasıl Geçti

Sezonun açılış maçım olan Fenerbahçe – Gaziantep maçıyla başladım. 23 Şubata kadar toplamda 24 Süperlig 1 3.Lig maçı 1 Basketbol maçlarına gittim. Gittiğim bu etkinlikler de gerek sıkıcı gerek hüzünlü gerekse de çoşkulu anlarım tabikide oldu.

Bir ara maçlara o kadar çok gidiyordum ki artık şehir değiştirmem gerektiğini anladım ve Perşembe günü Başakşehir-Roma maçını izleyip ertesi gün İzmire gidip cumartesi Göztepe – Fenerbahçe maçına bile gittim. Tabi bununla a yetinmedim çünkü Göztepe taraftarı o kadar çok keyif veriyordu ki tekrar gitmem gerektiğini anladım.

Göztepe Gürsel Aksel Stadyumundaki ilk maça zar zor bilet bulup ona da gittim. Genelde maçlara giderken yolda fazla vakit geçtiğim için yol çok sıkıcı geliyordu ki stada varana kadar. Orada da işler farklıydı o gün taraftar nasılsa ben de öyle oluyordum. 2019-2020 Sezonu şuan itibariyle maçlar ertelendi ve ileri tarihte tekrar başlayıp seyircisiz oynanacak. Bende bu Corona Virüsü döneminde bu sezonu neler yaşadım sizlere anlatmak istedim.

0
Fikrini paylaşabilir, Yorum Yapabilirsinx
()
x